Topení

Tento průvodce obsahuje tipy a poznámky ohledně užívání mobilních a stacionárních topidel produkovaných firmou Master Climate Solutions.
 • Jak spočítat spotřebu tepla?

  Jak spočítat spotřebu tepla?

  Před tím, než si vyberete topidlo, je potřeba určit minimální potřebný výkon pro vaše použití.

 • Přibližné požadavky na vytápění pro různě izolované typy budov

  Přibližné požadavky na vytápění pro různě izolované typy budov

  Výkon. Nové budovy, Staré budovy průměrnou izolací, Skleníky dvojité sklo, Skleníky bez izolace.
 • Bezkonkurenční topidla Master BV- vyvíjeny specialisty

  Bezkonkurenční topidla Master BV- vyvíjeny specialisty

  Mobilní naftová topidla s výfukem nachází širokou škálu využití na různých místech, jako je např. stavební průmysl nebo zemědělství. Proto najdeme na trhu spoustu zařízení tohoto typu. Problém nastává když přichází nezbytné rozhodnutí, a to který model vybrat.
 • Pravidelné kontroly mobilních topidel- základní pravidla údržby

  Pravidelné kontroly mobilních topidel- základní pravidla údržby

  Chladná rána na podzim nám víc a víc připomínají, že se blíží zima. Když se připravujeme na příchod mrazivého počasí, stojí za to zkontrolovat stav zařízení, která nám pomohla čelit zimě minulý rok. Mobilní topidla jsou sice odolná vůči náročným podmínkám, ale vyžadují také údržbu.
 • Zimní investice- tajemství vytápění velkých zařízení

  Zimní investice- tajemství vytápění velkých zařízení

  Mohou být náklady spjaté s vytápěním sníženy při udržení vysokého topného výkonu? Jak můžeme vytopit velká zařízení při minimálních nákladech? Proč se nestačí zabývat pouze výběrem typu zařízení, ale také typem paliva?
 • Nejenom závan horkého vzduchu- ale teplo nadosah

  Nejenom závan horkého vzduchu- ale teplo nadosah

  Během chladnějších období se stávají všechna zařízení generující teplo vyhledávanou komoditou. Mluví se o troubách, radiátorech, ventilátorech, jak během pracovní, tak i profesionální konverzace.
 • Topidla Master hřejí umělce

  Topidla Master hřejí umělce

  Tento rok hrál vánoční charitativní orchestr pro děti s urologickými a nefrologickým onemocněními. Po celém Polsku se konaly různé akce, koncerty a slavnosti, aby se vybraly peníze na lékařské vybavení. V Poznani bylo pódium vytápěno topidly Master.
 • Technologická univerzita se nemusí bát zimy

  Technologická univerzita se nemusí bát zimy

  Už za pár měsíců bude technologická univerzita v Poznani předvádět svoje nové centrum mechatroniky, biomechaniky a nanotechnologií, které je v současné době rekonstruováno...
 • “Clash of the Choirs” <br>- Topidla Master zahřívají účastníky

  “Clash of the Choirs”
  - Topidla Master zahřívají účastníky

  Clash of the Choirs (Souboj pěveckých souborů), největší hudební show, která byla vysílána v polské televizi na jaře tohoto roku přilákala ohromné množství diváků. Obrovská škála účastníků a dech beroucí emoce byly výsledkem několika měsíců práce.
 • Nepostradatelná na každé stavbě- mobilní topidla

  Nepostradatelná na každé stavbě- mobilní topidla

  Mobilní topidla jsou zaručeně rychlým způsobem jak vytopit rozličná místa a místnosti. Když ostatní řešení selžou anebo nám je podmínky nepovolují použít, tato zařízení nás nezklamou. Mohou být použita jak v interiérech, tak v otevřených prostorách.