Společnost

Světové rozšíření firmy a roky zkušeností z nás vytváří lídra na trhu v oblasti mobilních zařízení pro vzduchotechniku. Hlavním elementem vývoje společnosti je vývoj nových produktů a technické inovace, stejně tak, jako udržení si stávající pozice lídra trhu a expanze na nové, dosud neobjevené trhy.
 • O skupině

  O skupině

  Skupina Master Climate Solutions je světovým lídrem v produkci mobilních zařízení využívaných pro topení, odvlhčování a ventilaci.
 • Náš cíl

  Náš cíl

  Společnost Master Climate Solutions je světovým lídrem ve výrobě strojů a zařízení pro úpravu vzduchu. Naše zařízení jsou vyráběna pro profesionály a naším cílem je upravit jejich pracovní prostředí na základě jejich potřeb co nejrychlejší a nejschůdnější možnou cestou za stálého udržení co nejnižších provozních nákladů.
 • MCS milníky

  MCS milníky

  Dědictví firmy Master se sahá do počátků 60. let, kdy společnost Desa vyrobila první topidlo Master ve Spojených státech amerických. Rok poté Desa expandovala do dalších zemí po celém světě a začala zakládat výrobny a prodejní sítě v zahraničí.
 • Připojte se do našeho týmu

  Připojte se do našeho týmu

  Začali jsme jako malý tým specialistů, čítající pouze několik lidí. Dnes se můžeme pochlubit téměř stovkou zaměstnanců, kteří se starají o vztahy se zákazníky, podepisují cizojazyčné smlouvy, získávají nové zákazníky, řeší dopravu, výrobu a kvalitu produktů.
 • Novinky

  Novinky

 • Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Skupina Master Climate Solutions se skládá ze čtyř částí, které se starají o zákazníky po celém světě.