Tipy a triky

Průvodce pro zákazníky byl vyvinut tak, aby usnadnil našim zákazníkům přístup ke specifickým informacím o výrobcích Master, které potřebují. Průvodce obsahuje informace jako je např. instalace, obsluha, montáž topidel, odvlhčovačů a klimatizací Master.
 • Jak si vybrat <br>- výběr správného zařízení

  Jak si vybrat
  - výběr správného zařízení

  Užitečný nástroj, který Vám pomůže s výběrem toho správného zařízení. Kalkulačka výkonu pomáhá zákazníkovi zjistit jaký druh topidla, odvlhčovače nebo klimatizace potřebuje pro dané použití.
 • Topení<br>- mobilní a stacionární topidla

  Topení
  - mobilní a stacionární topidla

  Průvodce plný tipů a informací o mobilních a stacionárních topidlech firmy Master Climate Solutions. Průvodce pomáhá zákazníkovi najít jakékoliv doplňkové informace o těchto druzích vytápěcích zařízení.
 • Odvlhčování<br>- řešení pro vysoušení vzduchu

  Odvlhčování
  - řešení pro vysoušení vzduchu

  Tento průvodce je užitečný pro všechny zákazníky, které zajímá řešení vysoušení vzduchu. Průvodce poskytuje informace o tom, jak naložit s nadměrnou vlhkostí vzduchu, která může způsobit nežádoucí následky.
 • Video a multimédia

  Video a multimédia

  Shlédněte naše video a zjistěte více o firmě, výrobcích a servisu. Zajímavé video, které ukazuje širokou škálu použití našich výrobků a jejich hlavní vlastnosti.

 • Návody k použití

  Návody k použití

  Vždy jsme usilovali o to, abychom znali potřeby našich zákazníků. Proto je potřeba zpřístupnit všechny nezbytné informace pro správné zacházení se zařízeními. Umožňujeme našim zákazníkům stažení elektronické verze všech návodů k použití.