O skupině

Skupina Master Climate Solutions je světovým lídrem v produkci mobilních zařízení pro:

vytápění, odvlhčování a ventilaci.Značka Master je již přes 50 let číslem jedna
ve světě profesionálních mobilních topidel.

Master

Master Climate Solutions je registrovaná značka skupiny Dantherm. Skupina Dantherm sídlí v Dánsku a s dceřinou společností působí ve 13 zemích, mezi něž patří: Dánsko, Spojené království, Německo, ve Švýcarsku, Polsko, Itálie, Španělsko, Spojené arabské emiráty, Švédsko, Čína, Rusko, Norsko.

Dantherm S.p.A., nacházející se v Pastrengu, poblíž Verony, je podstatným jádrem celé skupiny, zajišťuje technickou a výrobní stránku. Její součástí jsou dva závody a síť dodavatelů, kteří jsou na MCS silně napojeni.

Tým zkušených inženýrů pracuje naplno na návrhu a vývoji nových produktů. Dantherm S.p.A. navrhuje a vyrábí mobilní topidla, s maximální spolehlivostí a vysokými bezpečnostními standardy dle aktuálních přísných Evropských norem a Certifikačních podmínek nejprestižnějších Kontrol Kvality a Homologních Institutů, jako jsou např. TUV a DVGW.

Můžeme zde nalézt několik výrobních linek, z nichž každá se specializuje na konkrétní výrobní řadu. Díky tomuto je možné dosáhnout nejvyšší kvality, protože jak zaměstnanci, tak i zařízení je pro výrobu specializováno. Jsou zde umístěny montážní linky pro plynová topidla a topidla s přímým a nepřímým spalováním.

Všechny produkty jsou baleny a skladovány ve velkoskladu, který zásobuje jižní Evropu a zámořské zákazníky.