Nové profesionální odvlhčovače Master

2014.11.03

Master Climate Solutions, lídr ve výrobě mobilních topidel a odvlhčovačů uvádí zcela novou řadu profesionálních odvlhčovačů s plastovým pláštěm. Produkty jsou navrženy pro profesionální využití za pomocí stavařů a půjčoven stavebních strojů.

Nová nabídka MCS sestává ze dvou modelů DHP 45 a DHP 65. Obě dvě zařízení poskytují vysokou výkonnost a možnost nepřetržitého provozu- 24 hod denně. Jsou vhodná pro velkoplošné haly, díky vysoké kapacitě- 42 a 52l/ 24 hod a velkému průtoku vzduchu- 500 m3/h, poskytujícímu rychlé odvlhčení. Extrémně robustní a škrábancům odolné opláštění z lisovaného plastu umožňuje využití v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách. Samozřejmostí je krytí všech elektronických částí.

Výrobce vyzdvihuje pohodlné použití a vybavení komfortní rukojetí a velkými gumovými kolečky. Nové odvlhčovače jsou stohovatelné a jednoduše přístupné pro údržbu, např. vodní tryskou. Za zmínku také stojí zabudovaný vlhkoměr a počítadlo moto-hodin, což ocení zejména profesionální uživatelé. Nabízí se i možnost připojení hadice pro odvod kondenzátu a vodní pumpy. Skvělou výhodou je automatické odmražení horkými plyny.

Nové odvlhčovače Master jsou velmi konkurenčním a atraktivním produktem na trhu a díky skvělým parametrům budou dozajista přijaty profesionály.