MCS se účastní VIV Turkey 2015

2015.05.28

Skupina Master Climate Solutions s potěšením oznamuje, že se zúčastní VIV Turkey 2015- 7. mezinárodního veletrhu Poultry technologies (technologie využitelné při chovu drůbeže). Tato skvělá událost se bude konat 11.-13. června 2015 v Turecku na výstavišti Expo Center Istambul.

VIV Turkey je členem VIV World Wide Exhibitions. Díky mnoholeté podpoře a organizaci ze strany asociace Turkish poultry si výstava udržuje významnou pozici v oblasti drůbežářského průmyslu jako místo setkání tureckých firem, objevování nových trhů a nových společností, které vstupují na turecký trh.

Firma MCS by ráda uvedla nabídku pro široké spektrum návštěvníků, kteří jsou profesionálové v oblasti drůbežářského průmyslu. Doufáme, že pozornost návštěvníků zaujme naše nové topidlo- Master CF 75 Spark, které je určeno pro vytápění drůbežáren. Dále budeme prezentovat výhody dalších produktů, jako je např. BV nebo plynová topidla a odvlhčovače.

Každý návštěvník bude mít možnost shlédnout stroje Master za běhu a diskutovat o zajímavých tématech s našimi experty na stánku.


Těšíme se, že vás budeme moci přivítat na našem stánku.

Hall 9-10-11Více informací o výstavě můžete nalézt na oficiálním webu: www.vivturkey.com