Aplikace

 • Stavba

  Stavba

  Stavební průmysl je hlavním cílovým trhem pro produkty firmy Master. Profesionální topidla a odvlhčovače jsou pro toto odvětví používány velice často. Základní poptávkou při výběru vhodného zařízení, je možnost využití v nestandartních podmínkách. Proto zákazníci požadují odolnou konstrukci a vysoký výkon.
 • Výroba a doprava

  Výroba a doprava

  Vytápění a ventilace velkoplošných výroben a skladů je obvykle velmi finančně náročné. Instalace a použití klasického topení je obvykle drahé a ne úplně efektivní. Topidla, která zásobují prostor horkým vzduchem umožňují budovu rychle a efektivně vytopit a navíc zajišťují dostatečnou cirkulaci vzduchu.
 • Dílny, garáže

  Dílny, garáže

  Produkty společnosti Master jsou dobrou volbou i pro tzv. “malé podnikatele”. Jedná se o výrobky, které mají nižší výkon, jsou kompaktnější, jejich zapojení je snadné a rychlé a především neprodukují vysoké náklady na provoz. Jsou často používány v dílnách, myčkách aut, a malých výrobnách.
 • Zemědělství

  Zemědělství

  Práce v zemědělství je podmíněna určitými předpoklady. Proto musí i zařízení splňovat specifické požadavky. Zařízení používaná ve velkochovech a skladech úrody jsou náchylná na špínu a prašnost. Jsou také vystavena jedovatým plynům, včetně amoniaku (zejména v budovách s velkochovy).
 • Kulturní akce a armáda

  Kulturní akce a armáda

  Produkty firmy Master jsou velmi rozšířené v zábavním průmyslu. Ohřívače vzduchu, ventilátory a klimatizace jsou používány během příprav i následných akcí pro velké skupiny lidí, televizní natáčení a focení. Mobilita a rychlá instalace určují právě produkty Master jako výborné řešení pro přechodné nebo dočasné použití...
 • Nouzové situace

  Nouzové situace

  Nabídka produktů firmy Master zahrnuje mimo jiné i řešení pro odklízení následků záplav. Během nehod nebo přírodních katastrof je nezbytné reagovat okamžitě, bez ohledu na stávající situaci. Produkty Master umožňují rychlé vyhřátí provizorních přístřešků a stanů pro oběti a následné vysušení zaplavených budov.