Aku-topidlo BLP 17M DC rozšiřuje nabídku plynových topidel Master

2015.02.12

Plynové aku-topidlo BLP 17M DC se téměř po roce od uvedení na evropský trh ukazuje jako ideální zařízení pro stavaře, montéry a individuální uživatele. Toto vysoce inovativní zařízení otevírá celou škálu možností, a skvěle doplňuje stávající nabídku plynových topidel Master.

Master BLP 17 M DC je velkým přínosem pro trh s mobilními topidly a ukazuje nový vývojový směr. Kompaktní velikost, rychlá instalace a možnost práce bez dodávky proudu zajišťuje, že zařízení může být využito téměř za jakýchkoliv podmínek. Výsledkem je topidlo, které je ještě více mobilní a využitelné.

BLP 17 M DC lze charakterizovat 10-16 kW výkonem a 14.4. V lithiovou baterií, umožňující osm hodin nepřetržitého provozu. Po vyčerpání BAT3 Master může být plně dobita během jedné hodiny, použitím nabíjecího zařízení Master CHA. Pro pohodlí uživatele uvádíme i možnost dobití topidla kompatibilní baterií Bosh. Pokud není potřeba zařízení využívat bez kabelu, je možné jej zapojit do elektrické sítě. Charakteristické je také vysokým výkonem a nízkými provozními náklady, díky nízké energetické spotřebě (10% standartního 16kW modelu). Pevná konstrukce s dlouhou životností a jednoduchou údržbou jsou důležitými kvalitami. Nikdy dříve nebylo žádné zařízení tak uživatelsky komfortní a zároveň tak výkonné.