Stavba

Vytápění
staveb
Topení při pracích
na dopravních
komunikacích
Vysoušení
budov
a nátěrů
Odvlhčování

Stavební průmysl je hlavním cílovým trhem pro produkty firmy Master. Profesionální topidla a odvlhčovače jsou pro toto odvětví používány velice často. Základní poptávkou při výběru vhodného zařízení, je možnost využití v nestandartních podmínkách. Proto zákazníci požadují odolnou konstrukci a vysoký výkon. Produkty společnosti Master jsou mobilní a jsou typické nízkými náklady na provoz, z čehož vyplývá, že jsou základním vybavením pro stavební firmy, půjčovny, firmy, které provozují dokončovací práce a montéry.

Kromě základní funkce topidel, tedy zvyšovat okolní teplotu, je zařízení možné využít pro urychlení různých procesů.

Produkty


Mobilní topidla od firmy Master jsou nepopíratelným lídrem na trhu v oblasti stavebnictví. Rychlá instalace a vysoký výkon umožňují pokračovat ve výstavbě I za velmi nízkých teplot.

Vysoký průtok horkého vzduchu umožňuje rychle zvýšit teplotu i v prostorných budovách při relativně nízkých nákladech. Ventilace horkého vzduchu je výborným řešením pro místa s častou výměnou teplého a studeného vzduchu.

Odvlhčovače a ventilátory od firmy Master jsou výborným řešením při odstraňování nadbytečné vlhkosti, která je obvykle problémem při dokončovacích pracích, popř. přestavbách na podzim a v zimě.

Klimatizace firmy Master jsou dobrým pomocníkem během parních letních dnů. Mobilní klimatizace jsou dobře využitelné do mobilních kanceláří na stavbách.

Použití


Výmalby
Omítkářské práce
Stavby

Práce na dopravních komunikacích
Vysoušení budov
Extrémní stavby

Konzultace


Kontaktujte, prosím ,Vašeho místního prodejce a získejte více informací o produktech a možnostech využití.

Podívejte se také na další řešení pro byznys

Stavba
Výroba a doprava
Dílny, garáže
Zemědělství
Kulturní akce, armáda
Nouzové situace